Ürün Arama

VİTON YAĞ KEÇELERİ

Viton yağ keçeleri, genellikle Viton adı verilen yüksek performanslı elastomer gövdeleri, yapısal gözenekli elemanlardır. Viton, özellikle yüksek sıcaklık, kimyasal dayanıklılık ve aşınmaya dayanıklı endüstriyel malzemeler kullanılan özel bir kauçuk malzemedir. Viton yağ keçeleri, yağ ve benzeri sıvıların sızmasını engellemek amacıyla pistonlu veya çubuklu hidrolik silindirlerde kullanılır. Viton yağ keçelerinin özellikleri ve kullanım amaçlarını ortadan kaldırmak olabilir: 

 

 

 1. Sızdırmazlık: Viton yağ keçeleri, pnömatik ve hidrolik silindirlerde, makine parçalarında ve diğer parçalarda yağ keçelerini engellemek için kullanılır.

 2. Kimyasal Direnç: Viton malzemesi, çe

 • Viton yağ keçeleri çeşitli alanlarda kullanılabilir:

 • Endüstriyel Otomasyon: P
 • Petrol ve Gaz Endüstrisi: Petrol ve gaz endüstrisi, yüksek sıcaklık ve kimyasallara maruz kalma
 • Kimya ve Petrokimya: Kimyasal transferinde ve yüksek sıcaklıkta olması gerekiyor
 • Enerji Santralleri: Termal enerji korumaları, yüksek sıcaklık ve yağlama gereksinimlerinde kullanılır.
 • Otomotiv Endüstrisi: Motor Kullanımı
 •  
 • Yüksek Sıcaklık Toleransı: Viton yağ keçeleri

 • Yağlama Koruması: Viton malzemesi, pistonun hareket ettiği yüzey yağlama korumasıDiğer Ürünlerimiz

ŞEFFAF SİLİKON LEVHALAR

Şeffaf silikon levhalar, şeffaf veya berrak bir görünüme sahip silikon kauçuk çerçeveler tarafından üretilen levhalardır. Bu levhaların özel özelliği, şeffaf görünümlerdir, yani ışık geçirebilme yeteneklerinin anlaşılması. Şeffaf silikon levhaların kullanım alanları oldukça çeşitlidir ve özellikle optik, elektronik, koruyucu ve dekoratif amaçlı tercih edilir.

Ürüne Git

ÖZEL PROFİL TAPALAR

Özel profil tıpalar, belirli bir uygulama veya tasarım sınırlamasına uygun olarak özel olarak kullanılan ve üretilmiş profil tıpalarıdır. Bu tür tapalar, standart boyutlar veya yapılarda bulunmayan, belirli bir ürün, cihaz veya cihazların özelliklerine göre tasarlanmıştır.

Ürüne Git

EPDM SÜNGER FİTİL

EPDM sünger fitiller, özellikle sızdırmazlık, sürtünme, sürtünme emilimi ve darbe koruma amaçlı kullanılan elastomerik ürünlerdir.

Ürüne Git

ORİNG FİTİLLER

O-ring fitiller, genellikle yuvarlak kesitli elastomerik malzemelerden yapılan halka şeklinde contalardır. Bunlar, iki parça arasındaki sızdırmazlığı sağlamak için kullanılır.

Ürüne Git

X-RİNG O-ring

X-ring, geliştirilmiş bir elastomerik contadır ve sızdırmazlık için kullanılır. İki dudaklı yapısıyla O-ring'den farklıdır. Dudaklar, iç ve dış yüzeylerde V şeklinde oyulmuş ve birbirleriyle temas eder. Bu yapı daha iyi sızdırmazlık sağlar ve basınç farklarına karşı dayanıklılığı artırır.

Ürüne Git

POLİÜRETAN KAPLİN LASTİKLERİ

Poliüretan kaplin lastikleri, genellikle poliüretan malzemeden üretilen ve mekanik bağlantı noktalarında kullanılan esnek elemanlardır. Bu lastikler, iki ayrı damar veya mil arasında emilim emilimi, darbe emilimi veya yürüyüş sağlamak amacıyla kullanılır.

Ürüne Git