Ürün Arama

SİLİKON KÖRÜKLER

Silikon körekler, genellikle silikon elastomerinden üretilmiş, esnek ve dayanıklı yapıya sahip köreklerdir. Bu tür körekler, sıcaklık özelliklerine, kimyasallara ve diğer zorlayıcı faktörlere karşı yüksek direnç gösteren özel bir elastomer malzemeden üretilirler. Silikon köreklerin kullanım alanları : 

  1. Termal Genleşme Kontrolü: Yüksek sıcaklık ortamlarında yapılarında hücrelerde genleşmeyi bağlamak amacıyla kullanılır. Bu, etkilerini korur.

  2. Kimyasal Direnç: Kimyasal maddelere karşı dayanıklı olan silikon körek

  3. Yüksek Sıcaklık Uygulamaları: Silikonun yüksek sıcaklık toleransı demek

  4. Yüksek Basınçlı Ortamlar: Yüksek mesajlar boru hatları veya sistemleri

Silikon körekler, çeşitli alanlarda kullanılabilir:

  • Otomotiv Endüstrisi: Yüksek arzu edilen çalışan motorlarda, egzoz gazı ve diğer ısıtma/soğ
  • Kimya ve Petrokimya: Kimyasal malzemelerin transferi sırasında sızdırmazlık sağlamak ve kimyasal direnç alanlarında tercih edilir.
  • Enerji Santralleri: Yüksek sıcaklık ve basınç altında çalışılmıştır.
  • Yüksek Sıcaklık Uygulamaları: Fırınlar, ısıtma sistemleri ve metal işleme makineleri gibiDiğer Ürünlerimiz

ORİNG FİTİLLER

O-ring fitiller, genellikle yuvarlak kesitli elastomerik malzemelerden yapılan halka şeklinde contalardır. Bunlar, iki parça arasındaki sızdırmazlığı sağlamak için kullanılır.

Ürüne Git

MAKİNA ALTI KARE TAKOZ

Makina altı kare takoz, genellikle lastik veya elastomerden üretilen ve makinelerin altına yerleştirilerek kullanımi emip yayılmasını azaltan, düzgün montaj ve makine zemin temasını düzenleyen bir tür destek elemanıdır.

Ürüne Git

EPDM SÜNGER CONTA

EPDM sünger conta, elastomerik bir malzeme olan EPDM (etilen propilen dien monomer) kullanılarak üretilen süngerimsi bir conta türüdür. Bu tür conta, genellikle yüzeyler arasında yapıştırma, bastırma, emme emilimi veya darbe koruma sağlamak amacıyla kullanılır.

Ürüne Git

Viton Conta

Viton conta, özel bir elastomer türüdür ve çoğunlukla yüksek sıcaklık, kimyasal direnç ve yağa dayanıklılığı gerektiren uygulamalarda kullanılır.

Ürüne Git

BEZSİZ DİYAFRAM LASTİKLERİ

Yapısal Yapı: Bezsiz diyafgram lastikler, lastiklerin tek bir dış yüzeyden yapıldığı ve dış jant (bez) ile iç lastik (diyafram) parçasının olmadığı özel bir yapıya sahiptir. Dayanıklılık: Bu tür lastikler, dayanıklı koruyucu üretildiği için aşınma esneklik: esnek Yüksek Basınç ve Yük Taşıma Kapasitesi:Olmak Sızdırmazlık: Yapılar Düşük Rulman Direnci: Bezsiz yapı, düşük rulman Uzun Ömür:Gün Yüksek Hızlarda Dengeli Performans:Yüksek hızlarda bile sonunda bir performans serg Çeşitli Uygulama Alanları: Farklı boyutl

Ürüne Git

SİLİKONLU AHŞAP KAPI VE PENCERE FİTİLLERİ

Silikonlu ahşap kapı ve pencere fitilleri, ahşap kapılar ve pencereler arasındaki boşlukları hapsetmek, sızdırmazlığı sağlamak ve izolasyonu artırmak için kullanılan özel fitil ürünleridir. Bu filtreler, hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda sıcaklık kullanarak, ses ve hava taramacılığı yardımcı olur.

Ürüne Git