Ürün Arama

POLİÜRETHAN TEKERLEK KAPLAMA

Poliüretan tekerlek kaplaması, poliüretan malzemenin tekerlek yüzeylerine kaplamayla elde edilen bir tür kaplamadır. Bu kaplama, koruyucuların dayanıklılığını artırmak, kullanım konforunu sağlamak, ses ve kullanım emilimini artırmak veya özel algılama sunmak amacıyla kullanılır. Poliüretan malzeme, elastik özellikler, yüksek dayanım ve darbe dayanımı nedeniyle tekerlek kaplamalarında tercih edilir. Poliüretan jant kaplamalarının kullanım amaçları şunlar olabilir: Dayanıklılık.Poliüretan kaplamalar, tekerlek yüzeylerini darbelere, aşınmaya ve yıpranmalara karşı korumak amacıyla kullanılır. Bu, yapıların ömrünü uzatmaya yardımcı olur.Diğer Ürünlerimiz

Silikon Kahve Makinesi Contaları

Silikon kahve makinesi contaları, kahve makinelerinde sızdırmazlık sağlamak için kullanılan özel contalardır. Yüksek sıcaklık dayanımı, kimyasal direnç ve esneklik gibi özelliklere sahip olan silikon contalar, kahve makinesinin parçaları arasında sızdırmazlık sağlamak için idealdir.

Ürüne Git

Silikon Lamba Contaları

Silikon lamba contaları, aydınlatma sektöründe sızdırmazlık sağlamak amacıyla kullanılan özel bir contalama malzemesidir. Yüksek sıcaklık dayanımı, esneklik ve kimyasal direnç gibi özellikleriyle bilinir.

Ürüne Git

Fitil O-ring

O-ring fitiller, elastomerik malzemeden yapılan halka şeklindeki sızdırmazlık elemanlarıdır. Basınçlı sıvı veya gaz sistemlerinde kullanılarak sızdırmazlık sağlarlar. Farklı endüstrilerde geniş bir kullanım alanına sahiptirler

Ürüne Git

POLİÜRETAN CONTA

Poliüretan conta, poliüretan adı verilen elastomerik bir kullanımdan üretilen contalardır. Poliüretan aksamın özellikleri, darbe dayanıklılığı, aşınma direnci, yağ direnci ve yüksek gerilme kapasitesi gibi avantajlar sunar.

Ürüne Git

KOMPANSATÖR LASTİĞİ

Kompansatör lastiği, genellikle elastomerik malzemelerden üretilen ve genişleyebilen, bükülebilen veya sıkıştırılabilen bir tür lastiktir. Bu tür lastikler, genellikle bir cihaz veya sistem içinde parçaları termal genleşme, darbe veya hareket nedeniyle oluşan gerilmeleri ve darbeleri bağlamak veya emmek amacıyla kullanılır.

Ürüne Git

KIRMIZI SİLİKON LEVHA

Kırmızı silikon levhalar, yüksek sıcaklık dayanımı, kimyasal direnç ve elektriksel yalıtım gibi özelliklere sahip silikon kauçuk malzemelerden yapılan levhalardır.

Ürüne Git