Ürün Arama

ÖZEL PROFİL TAPALAR

Özel profil ilaçları, belirli bir profil veya şekil sınırlamasına uygun olarak özel olarak oluşturulmuş ve üretilen ilaç türleridir. Bu tıpalar, özellikle belirli bir ürünü veya kullanıcı profillerini veya yöntemlerini kapatma, koruma, estetik bir görünümü elde etme veya belirli gereksinimleri karşılama amacıyla kullanılır. Özel profil tıpalar, genellikle özel tasarım ve üretim tedbirlerin, belirli bir uygulama veya proje için özel olarak üretilirler.

  1. Özel Şekil ve Boyutlara Uygunluk: Özel profil tıpaları, belirli bir profil veya açıklığın şekline ve boyutuna tam olarak tercih edildiği şekilde tasarlanır ve üretilir.

  2. Koruma ve İzolasyon: Özel profil tıpaları, açık uçlarını korumak ve içeriye girişini engellemek için kullanılır. aynı zamanda

  3. Estetik Görünüm: Özel tasarım tıp

  4. Keskin Kenarların Güvence Altına Alınması: Ö

Özel profil tıpaları çe

  • Mobilya ve Dekorasyon: Özel profil tıpaları
  • İnşaat ve Mimarlık: Özel profil tıpaları, inşaat proje
  • Otomotiv Endüstrisi: Araç içi
  • Elektrik ve Elektronik: Elektrik panelleri, kabinler veya cihazlar için özel tasarımDiğer Ürünlerimiz

SİLİKONLU AHŞAP KAPI VE PENCERE FİTİLLERİ

Silikonlu ahşap kapı ve pencere fitilleri, ahşap kapılar ve pencereler arasındaki boşlukları hapsetmek, sızdırmazlığı sağlamak ve izolasyonu artırmak için kullanılan özel fitil ürünleridir. Bu filtreler, hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda sıcaklık kullanarak, ses ve hava taramacılığı yardımcı olur.

Ürüne Git

SİLİKON SÜNGER LEVHALAR

Silikon sünger levhalar, silikon kauçuktan üretilmiş esnek, hafif ve sıkıştırılabilir levhalardır. Bu levhalar genellikle yalıtım, sızdırmazlık, aşınma emilimi, darbe koruma ve termal koruma gibi amaçlarla kullanılır.

Ürüne Git

DİELEKTRİK LASTİK (İZOLE)

Dielektrik lastik, elektrik yalıtımı sağlayan bir tür elastomerik malzemedir. Elektrik kısıtlaması, elektrik akımını iletmeyerek elektrik tüketimini geçirmemesi anlamında gelir. Dielektrik lastikler genellikle yüksek izolasyon özelliklerine sahip oldukları için yalıtım ve yüksek gerilim uygulamaları kullanılırlar.

Ürüne Git

EPDM KAUÇUK ŞERİT ve PROFİLLER

EPDM kauçuk şerit ve profiller, EPDM (etilen propilen dien monomer) adı verilen sentetik bir kauçuk türünden üretilen elastomerik malzemelerden farklı şekil ve şekillerde kesilmiş veya şekillendirilmiş hali olarak kullanılır. Bu tür şeritler ve profiller, çeşitli amaçlarla kullanılan çok yönlü ürünlerdir.

Ürüne Git

MT TİPİ KAPLİNLER

MT tipi kaplinler, genellikle iki mil veya borular arasındaki dönme hareketini aktarma, birleştirme veya birleştirme amacıyla kullanılan mekanik bağlama elemanlarıdır. Bu tip kaplinler, özellikle paralel mil veya varsayımların bağlantılarında ve dönme hareketlerinde yaygın olarak kullanılır.

Ürüne Git

EPDM SÜNGER FİTİL

EPDM sünger fitiller, özellikle sızdırmazlık, sürtünme, sürtünme emilimi ve darbe koruma amaçlı kullanılan elastomerik ürünlerdir.

Ürüne Git