Ürün Arama

MT TİPİ KAPLİNLER

  1. Dönme Hareketi Aktarımı: Kaplinler, bir mil veya onlardan gelen dönme hareketini diğer mil veya yönlendirmea iletmek için kullanılır. Bu sayede farklı makineler veya emisyonlar arasında dönme hareketlerinin yürütülmesi sağlanır.

  2. Torsiyonel esneklik: Kaplinler, iki mil arasında torsiyonel geçiş sağlayarak mil aralarındaki hafif bağlantılarına bağlantıye yardımcı olur.

  3. Ara Mil Bağlantısı: Kaplinler, ara mille iki farklı mil arasında bağlantı sağlama ve hareket aktarma için kullan

MT tipi kaplinler çeşitli yerlerde Kullanılabilir:

  • Endüstriyel Makineler: Fabrika
  • Otomotiv Endüstrisi: Araçlarda direksiyon sistemleri, şanzımanlar, diferansiyeller ve ortamlar arasında dönme hareketini sağlar.
  • Enerji Üretimi: Jeneratörler, türbinler ve diğer enerji üretim ekipmanlarında m
  • Konveyör Sistemleri: Taşıma bantları veya taşıyıcı ürünlerinin farklı sonuçları arasında hareketin yürütülmesini sağlamak için kullanılır.Diğer Ürünlerimiz

Silikon Kahve Makinesi Contaları

Silikon kahve makinesi contaları, kahve makinelerinde sızdırmazlık sağlamak için kullanılan özel contalardır. Yüksek sıcaklık dayanımı, kimyasal direnç ve esneklik gibi özelliklere sahip olan silikon contalar, kahve makinesinin parçaları arasında sızdırmazlık sağlamak için idealdir.

Ürüne Git

TİTREŞİM TAKOZU A TİPİ

A tipi aşınma takozu, elastomer veya lastik bileşenlerinden üretilmiş ve A şeklindeki profil ile kullanılan kullanım sönümleyici veya izolasyon elemanlarıdır

Ürüne Git

ARMUT TİP VİBRASYON TAKOZU -VİBRATİON DAMPER

Titreşim takozu veya kullanım sönümleyici, genellikle elastomer veya lastik azaltıcı olarak üretilen ve kullanımı emerek veya sönümleyerek vibrasyonu ve kullanımın azaltılmasını sağlayan bir tür aşınma unsurudur. Bu tür takozlar, makinelerin, ekipmanların veya cihazların kullanımlı olarak yapılmış yapıları kullanarak çevre üzerindeki etkilerini etkilemeyi amaçlar.

Ürüne Git

KIRMIZI SİLİKON LEVHALAR

Kırmızı silikon levhalar, yüksek sıcaklık ortamlarının contalarında kullanılır. Bu tür contalar, sıcaklık değişimleri ve termal genleşmeye dayanıklıdır. Özellikle 60 C° + 250 C° ısıya dayanıklı yerlerde gıda, ilaç, aydınlatma, elektrik, tekstil, bilgisayar, otomotiv ve ısı sanayinde kullanılır. 

Ürüne Git

Silikon Levha

Silikon levha, endüstriyel sektörlerde yaygın olarak kullanılan bir contalama ve izolasyon malzemesidir. Yüksek sıcaklık dayanımı, kimyasal direnç ve esneklik gibi özellikleriyle tanınır. Silikon levhalar, sızdırmazlık, titreşim emilimi, darbe koruması ve elektrik yalıtımı gibi çeşitli uygulamalarda kullanılır.

Ürüne Git

POLİÜRETAN LEVHA

Poliüretan levha, poliüretan malzemeden üretilen sert veya plastik levhalar olarak bilinen bir yapı malzemesidir. Bu tür levhalar, dayanıklılık, hafiflik, yüksek dayanım ve ses yalıtımı gibi özellikler nedeniyle farklı amaçlarla kullanılır.

Ürüne Git