Ürün Arama

EPDM SÜNGER ŞERİT

EPDM sünger ş

  1. Yalıtım Uygulamaları: EPDM sünger şeritler, sıcaklık, ses ve aşınmayı izole etmek amacıyla kullanılabilir. Binalarda veya endüstriyel yapıda ses yalıtımı veya ısı yalıtımı için kullanılabilirler.

  2. Kapı ve Pencere Contaları: Kapılar, pencereler ve diğer yayılmaların yanında

  3. Su Yalıtımı: Banyo, duş veya mutfak gibi ıslak yüzeyler, su yüzeylerini gidermek için EPDM sünger

  4. Otomotiv Endüstrisi: Otomotiv sektöründe, araçlarda hava sızdırmazım

  5. Mobilya Üretimi: Mobilya üretimi, mobilya

  6. Elektrik ve Elektronik Uygulamaları: Ele

  7. Endüstriyel Uygulamalar: Genel elektrik tesisatı, malzeme taşıma sistemi

EPDM sünger şeritler, elastik, dayanıklı ve kimyasal dayanıklı yapı sayesinde çeşitli bileşenlerDiğer Ürünlerimiz

KATLI KÖRÜKLER

Katlı körekler, birbirine monte edilmiş plastik malzeme katmanlarından oluşan ve hareketli parçalar arasındaki boşlukları kapatarak sızdırmazlık sağlayan, aynı zamanda termal genleşme, aşınma ve mekanik hareketler emen bir tür conta sistemidir.

Ürüne Git

SİLİKON KÖRÜKLER

Silikon körekler, genellikle silikon elastomerinden üretilmiş, esnek ve dayanıklı yapıya sahip köreklerdir. Bu tür körekler, sıcaklık özelliklerine, kimyasallara ve diğer zorlayıcı faktörlere karşı yüksek direnç gösteren özel bir elastomer malzemeden üretilirler.

Ürüne Git

POLİÜRETAN CONTA

Poliüretan conta, poliüretan adı verilen elastomerik bir kullanımdan üretilen contalardır. Poliüretan aksamın özellikleri, darbe dayanıklılığı, aşınma direnci, yağ direnci ve yüksek gerilme kapasitesi gibi avantajlar sunar.

Ürüne Git

SİLİKON SÜNGER LEVHALAR

Silikon sünger levhalar, silikon kauçuktan üretilmiş esnek, hafif ve sıkıştırılabilir levhalardır. Bu levhalar genellikle yalıtım, sızdırmazlık, aşınma emilimi, darbe koruma ve termal koruma gibi amaçlarla kullanılır.

Ürüne Git

BEZSİZ DİYAFRAM LASTİKLERİ

Bezsiz diyafra lastikleri, geleneksel lastiklerin içinde bulunan metal jant yerine, özel olarak tasarlanmış bir jant kullanılarak üretilen lastik türüdür.

Ürüne Git

SİLİKON LAMALAR

Silikon lambalar, genellikle esnek silikon malzemeler üretilen ve içlerine LED ışıklar yayılan lambalardır. Bu tür lambalar, dekoratif aydınlatma, ambiyans oluşturma ve iç mekanları aydınlatma amaçlarıyla kullanılır.

Ürüne Git