Ürün Arama

EPDM KAUÇUK ŞERİT ve PROFİLLER

EPDM kauçuk şerit ve profiller, EPDM (etilen propilen dien monomer) adı verilen sentetik bir kauçuk türünden üretilen elastomerik malzemelerden farklı şekil ve şekillerde kesilmiş veya şekillendirilmiş hali olarak kullanılır. Bu tür şeritler ve profiller, çeşitli amaçlarla kullanılan çok yönlü ürünlerdir. Buradaki kullanım alanları: 1. **Sızdırmazlık ve Yalıtım:** EPDM kauçuk şerit ve profiller, yüzeyler arasında hava, su veya ses kaplamayı elde etmek veya dövmek için kullanılır. Pencereler, pencereler, çatılar, duvar geçişleri ve diğer bağlantı bağlantı noktalarında tercih edilir. 2. **İnşaat ve İzolasyon:** Binalarda veya endüstriyel uygulamalarda, beton dikişleri, derzler veya yüzeyler arasında sızdırmazlık veya izolasyon elde etmek amacıyla kullanılabilir. 3. **Otomotiv Endüstrisi:** Araçlarda, kapı contaları, cam sızdırmazlıkları, kaput conta profilleri ve daha fazlasında su ve hava alma özelliğini elde etmek için kullanılırlar. 4. **Havalandırma ve Klima Sistemleri:** Havalandırma kanallarında veya klima kaynaklı havalanmayı sağlamak veya kullanma kontrolü amacıyla kullanılabilirler. 5. **Su örtüsülük:** Islak alanlar veya suyun yoğun olduğu yerlerde su tutmayı sağlamak için kullanılır.Diğer Ürünlerimiz

X-RİNG O-ring

X-ring, geliştirilmiş bir elastomerik contadır ve sızdırmazlık için kullanılır. İki dudaklı yapısıyla O-ring'den farklıdır. Dudaklar, iç ve dış yüzeylerde V şeklinde oyulmuş ve birbirleriyle temas eder. Bu yapı daha iyi sızdırmazlık sağlar ve basınç farklarına karşı dayanıklılığı artırır.

Ürüne Git

EPDM SÜNGER FİTİL

EPDM sünger fitiller, özellikle sızdırmazlık, sürtünme, sürtünme emilimi ve darbe koruma amaçlı kullanılan elastomerik ürünlerdir.

Ürüne Git

kompansatör lastiği

Kompansatör lastiği, esnek bir malzeme olan elastomerden üretilen ve genellikle boru hatları veya sistemler arasındaki titreşimleri, termal genleşmeyi ve diğer mekanik kuvvetleri dengelemek amacıyla kullanılan bir parçadır.

Ürüne Git

SİLİKON SÜNGER LEVHALAR

Silikon sünger levhalar, silikon kauçuktan üretilmiş esnek, hafif ve sıkıştırılabilir levhalardır. Bu levhalar genellikle yalıtım, sızdırmazlık, aşınma emilimi, darbe koruma ve termal koruma gibi amaçlarla kullanılır.

Ürüne Git

Epdm O-ring

EPDM O-ring, etilen propilen dien monomer (EPDM) adı verilen özel bir elastomer malzeme kullanılarak üretilen bir contadır. EPDM, geniş bir sıcaklık aralığında mükemmel sıcaklık direnci, hava koşullarına dayanıklılık ve kimyasal uyumluluk özellikleri sunan bir malzemedir.

Ürüne Git

YUVARLAK PROFİL TAPA

Yuvarlak profil tapalar, genellikle plastik veya metal koruyuculardan üretilen ve yuvarlak profil çubuklarının veya borularının uçlarını kapatmak, korumak veya estetik bir görünüm elde etmek amacıyla kullanılan contalardır. Bu tür tapalar, yuvarlak profil veya boru uçlarını dış görünüşe karşı korumak, iç parçanın temiz kalmasını sağlamak veya estetik bir görünüm elde etmek için kullanılır.

Ürüne Git