Ürün Arama

ENDÜSTRİYEL KÖRÜKLER

Endüstriyel körekler, genellikle plastik ve kısıtlama sistemlerinden oluşan, hareketli sonuçlar arasındaki boşlukları silme, kilitlemeyi engelleme ve mekanik hareketlerin emilmesini sağlamak için kullanılan bir tür contadır. Bu körekler, genellikle genişleme yapıları sayesinde dar veya genişleyebilen alanlar kullanılarak hareketlilik sağlar. Endüstriyel köreklerin kullanım amaçları havalandırma olabilir: 1. **Mekanik Hareket Emilimi:** Endüstriyel körekler, farklı parçalar arasındaki taşıma emerek sarf malzemelerini dış mekanlarda. Özellikle makinelerin veya ekipmanların çalışma sırasında meydana gelen gelen kullanımları absorbe eder. 2. **Sızdırmazlık:** Endüstriyel körekler, sıvı veya gaz yüzeyinden etkilenen bir şekilde görüşlerini elde etmek için kullanılır. Bu körekler, boru hatları, valfler veya iletimler arasındaki boşlukları kapatarak yapılandırmaları engelleme. 3. **Termal Genleşme Kontrolü:** Isı yalıtımı bileşenlerinde oluşan genleşme veya büzülmeyi dengeleyerek dış çevreyi korumak amacıyla kullanılır. 4. **Koruma:** Endüstriyel körekler, dış etkenlere karşı koruma sağlamak veya etkileme faktörlerine karşı malzemeleri izole etmek için kullanılabilir. Endüstriyel körekler, çeşitli alanlarda kullanılabilir: - **Makine Üretimi:** Makinelerin hareketli parçaları arasındaki boşlukları silmek ve kullanımları emmek amacıyla kullanılır. - **Otomotiv Endüstrisi:** Araçlarda meydana gelen hareketler ve kullanımları emerek konforunu artırmak için tercih edilir. - **Enerji Santralleri:** Bor ** Isı yalıtımı malzemelerinde oluşan genleşme veya büzülmeyi dengeleyerek genel hatları korumak amacıyla kullanılır.Diğer Ürünlerimiz

TİTREŞİM TAKOZU B TİPİ

itreşim takozu B tipi, genellikle elastomer veya lastik malzemeden üretilmiş ve B şekilli profil ile kullanılan kullanım sönümleyici veya izolasyon elemanlarıdır. Bu tip takozlar, kullanımi emerek davranışlarını veya engellemeye yardımcı olur.

Ürüne Git

DESENLİ LASTİK LEVHA

Desenli lastik levhalar, zemin kaplamalarında kaymayı yüzey ve yüzey tutuşunu artırmak için kullanılabilir. Özellikle ıslak veya kaygan zeminlerde, yürüyüş yollarında, havuz kenarlarında, spor salonlarında ve benzeri yerlerde tercih edilir.Endüstriyel makinelerin tabanlarında veya yüzeylerinde kaymayı önleme ve iş hızlarını artırır.

Ürüne Git

POLİÜRETAN KAYIŞLAR

Poliüretan bağlar, poliüretan malzemeden üretilen şeritlerdir ve mekanik gücü tahrik etmek veya iletmek amacıyla kullanılır. Bu tür dişliler, dişli veya oluklu yapıya sahip olabilir ve tahrik yapısındaki dişli çarklar arasında hareket iletimi için kullanılırlar.

Ürüne Git

Silikon Levha

Silikon levha, endüstriyel sektörlerde yaygın olarak kullanılan bir contalama ve izolasyon malzemesidir. Yüksek sıcaklık dayanımı, kimyasal direnç ve esneklik gibi özellikleriyle tanınır. Silikon levhalar, sızdırmazlık, titreşim emilimi, darbe koruması ve elektrik yalıtımı gibi çeşitli uygulamalarda kullanılır.

Ürüne Git

EPDM YAPIŞKANLI SÜNGER

EPDM yapışkanlı sünger, EPDM (etilen propilen dien monomer) adı verilen sentetik bir kauçuk türünden üretilen elastomerik bir malzeme ile kaplanmış olan sünger malzemeleridir. Bu tür süngerlerin arka kısımlarında genellikle yapışkan gözenekler bulunur, bu nedenle süngerleri kolayca bezlere yapıştırabilirsiniz.

Ürüne Git

Silikon Fırın Kapı Contaları

Silikon fırın kapi contaları, yüksek sıcaklıkta çalışan fırınlarda sızdırmazlık sağlamak için özel olarak tasarlanmış contalardır. Yüksek sıcaklık dayanımı ve kimyasal direnç gibi özellikleriyle öne çıkar.

Ürüne Git