Ürün Arama

E TİPİ VİBRASYON TAKOZU

E tipi vibrasyon takozu, genellikle elastomer veya lastik malzemelerden yapılmış ve E şekilli profil ile kullanılan kullanım sönümleyici veya izolasyon elemanlarıdır. Bu tip takozlar, kullanımi emerek davranışlarını veya engellemeye yardımcı olur. E tipi vibrasyon takozlarının kullanım amaçları etkileyici olabilir: Titreşim Kontrolü:E tipi vibrasyon takozları, makineler veya azaltma tarafından üretilen kullanımi emip tuşları çalıştırma ve gürültüyü kontrol altına almak yardımcı olur. Yer Düzeltme: Bu takozlar, parçalarde makineler veya ekipmanların düzgün bir şekilde konumlandırılmasını sağlamak ve eğrilikleri düzeltmek için kullanılabilir. Stabilite Sağlama:E tipi vibrasyon takımları, makineler veya ekipmanların stabilitesini artırmak ve düzgün çalışmasını sağlamak için kullanılır. Zemin Koruma: Bu takozlar, makineler zemine veya vücudun zarar vermesini engelleyerek zemini korur. E tipi vibrasyon takozları çeşitli yerlerde kullanılabilir: - Endüstriyel Makineler:Büyük makineler veya endüstriyel tüketicida zayıflatmak sönümlemek veya izolasyonu sağlamak için kullanılırDiğer Ürünlerimiz

Nbr O-ring

NBR O-ring, Nitril Butadiene Rubber (NBR) adı verilen özel bir elastomer malzeme kullanılarak üretilen bir contadır. NBR, yağ, hidrokarbonlar, hidrolik sıvılar ve bazı kimyasallara karşı yüksek direnç gösteren bir malzemedir.

Ürüne Git

Epdm O-ring

EPDM O-ring, etilen propilen dien monomer (EPDM) adı verilen özel bir elastomer malzeme kullanılarak üretilen bir contadır. EPDM, geniş bir sıcaklık aralığında mükemmel sıcaklık direnci, hava koşullarına dayanıklılık ve kimyasal uyumluluk özellikleri sunan bir malzemedir.

Ürüne Git

REZERVUAR CONTASI

Rezervuar contası, genellikle plastik veya lastik bileşenleri üretilen bir tür conta veya keçedir. Bu tür contalar, su veya diğer sıvıların sızdırmazlığını sağlamak ve rezervuar veya tankın düzgün çalışmasını sağlamak amacıyla kullanılır.

Ürüne Git

TİTREŞİM TAKOZU A TİPİ

A tipi aşınma takozu, elastomer veya lastik bileşenlerinden üretilmiş ve A şeklindeki profil ile kullanılan kullanım sönümleyici veya izolasyon elemanlarıdır

Ürüne Git

KUMLAMA LASTİK LEVHALAR

Kumlama lastik levhalar, özellikle endüstriyel kumlama bileşenleri kullanılan özel levhaları ifade eder. Kumlama, yüzeylerin temizlenmesi, pürüzlendirilmesi veya yüzey işlemleri için kullanılan bir yöntemdir.

Ürüne Git

SİLİKON KÖRÜKLER

Silikon körekler, genellikle silikon elastomerinden üretilmiş, esnek ve dayanıklı yapıya sahip köreklerdir. Bu tür körekler, sıcaklık özelliklerine, kimyasallara ve diğer zorlayıcı faktörlere karşı yüksek direnç gösteren özel bir elastomer malzemeden üretilirler.

Ürüne Git