Ürün Arama

EPDM KAUÇUK PROFİLLER

EPDM kauçuk profillerin kullanım alanları soğuk olabilir:

  1. İnşaat Sektörü : Pencere ve kapı çerçeveleri, cam paneller, kapı menteşeleri gibi yerlerde sızdırmazlık ve sıcaklığı sağlamak için kullanılır. Ayrıca, çarpışma emilimi ve kullanım kontrolü için de kullanılabilir.

  2. Otomotiv Endüstrisi : Otomobil kapıları, bagaj kapakları, kapı çerçeveleri ve diğer

  3. Mobilya ve Ev Eşyaları : Mobilya parçalarının birleşim yerlerinde, menteşelerde ve köşelerde kullanılır. 

  4. Endüstriyel Uygulamalar : Endüstriyel makinelerin montajında, ekipmanların çerçeveleme ve koruma amaçlarıyla kullanılabilir

  5. Su ve Atık Su İşleme : Su taşıma tesisleri, boru hatları birleşim noktaları

  6. Elektrik ve Elektronik : Elektrik panoları, kontrol panelleri ve elektrikli koruma ve koruma amaçlı kullanılır.

  7. Oyuncak ve Spor Ekipmanları : oyuncaklarda, spor ekipmanlarında ve oyun bilgisayarlarında

EPDM kauçuk profiller,Diğer Ürünlerimiz

Kırmızı Silikon Levha

Kırmızı silikon levha, endüstriyel uygulamalarda sızdırmazlık, yalıtım ve darbe emilimi için kullanılan bir malzemedir. Yüksek sıcaklık dayanımı, kimyasal direnç ve esneklik gibi özellikleriyle bilinir.

Ürüne Git

EPDM U PROFİLLER

EPDM U profiller, elastomerik bir malzeme olan EPDM (etilen propilen dien monomer) kullanılarak üretilen U şeklinde kauçuk profillerdir. Bu tür profil, genellikle kenarların veya yüzeylerin çevresini koruma, aşırı koruma, koruma veya dekoratif amaçlar için kullanılır.

Ürüne Git

PNÖMATİK PİSTON KEÇELERİ

Pnömatik piston keçeleri, pnömatik borularda silindirlerde pistonun hareket ettiği sırada silindir korozyonlarını engelleme, dış gözlemin içeriye girişini önleme ve pistonun yüzeyini yağlayarak daha verimli bir çalışma sağlamak amacıyla kullanılan contalardır. Bu tür keçeler, elastomer veya plastik malzemelerden üretilen ve genellikle silindir duvara sıkı bir şekilde oturarak etkili bir sızdırmazlık sağlar.

Ürüne Git

KABLO GEÇİT LASTİKLERİ

Kablo geçit lastikleri, kabloların veya boruların geçiş kümelerini düzgün bir şekilde izole etmek, sızdırmazlığı sağlamak ve mekanik koruma sağlamak amacıyla kullanılan elastomerik ürünlerdir.

Ürüne Git

EPDM YAPIŞKANLI SÜNGER LEVHA

EPDM yapışkanlı sünger levha, EPDM (etilen propilen dien monomer) adı verilen sentetik bir kauçuk türünden üretilen elastomerik bir malzeme ile kaplanmış olan sünger levhalardır. Bu tür levhaların arkasında genellikle yapıştırma tabakası bulunur, böylece levhaları kolayca yüzeylere yapıştırabilirsiniz.

Ürüne Git

Kombi Borusu Contası

Kombi borusu contası, bir kombi sistemindeki boru bağlantılarını sızdırmaz hale getiren önemli bir bileşendir.

Ürüne Git