Ürün 1

FNSS

FNSS, ihtiyaca özel, etkin, güvenilir ve yenilikçi paletli ve tekerlekli zırhlı araçlar tasarlayan, üreten ve alanında dünya liderleri arasında kabul edilen bir kara savunma sistemleri firmasıdır.

Ürün 1

ASELSAN

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin haberleşme ihtiyaçlarının milli imkanlarla karşılanması için 1975 yılında kurulan ASELSAN; Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı’na (TSKGV) bağlı bir anonim şirkettir.

Ürün 1

TAİ

Türk Uçak Sanayii Anonim Ortaklığı (TUSAŞ), 28 Haziran 1973 tarihinde Türkiye'nin savunma sanayiinde dışa bağımlılığını azaltmak amacıyla Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bünyesinde kurulmuştur.

Ürün 1

ROKETSAN

Roketsan, Savunma Sanayii İcra Komitesi kararı ile “Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) roket ve füze ihtiyaçlarının karşılanması, ülkemizde roket ve füze tasarımı, geliştirilmesi ve üretimi konularında lider bir kuruma sahip olunması” amacı ile 14 Haziran 1988 tarihinde kurulmuştur.

Ürün 1

NUROL

Nurol Makina ve Sanayi A.Ş. 1976 yılında anahtar teslimi endüstriyel tesisler kurmak, çelik konstrüksiyon ve makine imalatı konularındaki ülkemizin ihtiyacını karşılama amacı ile kurulmuştur. Kurulduğu yıldan itibaren pek çok büyük ölçekli taahhüt işini üstlenmiş ve projelerini başarı ile teslim etmiştir.

Ürün 1

KATMERCİLER

1985 yılında kuruldu. Türkiye araç üstü ekipman sektörünün lideri, zırhlı kara araçları üreticisi olarak savunma sanayinin yenilikçi ve dinamik gücüdür. İki kulvarda birden güçlü bir şekilde faaliyet göstermektedir

Ürün 1

BMC

BMC, 50 yılı aşkın süredir Türk otomotiv sanayisinde, kendi markası ile yurt içi ve yurt dışı pazarlar için üretim yapıyor, yerli ve milli teknoloji ile ticari ve savunma sanayi araç segmentlerinde müşterilerinin değişen ihtiyaçlarına yönelik ürün geliştiriyor.

Ürün 1

TÜRK TRAKTÖR

Türkiye’nin üretim öncülerinden TürkTraktör, endüstriyel hayatına 1954 yılında başlamış ve yıllar içerisinde yükselen bir grafikle, bugün gelinen noktada başta Kuzey Amerika ve Avrupa olmak üzere şimdiye kadar 130’dan fazla ülkeye yaptığı ihracatla ülkemizin önemli kuruluşlarından biri olmuştur.

Ürün 1

EATON

99,000’den fazla çalışana sahip ve 175’ten fazla ülkede iş yapan bir güç yönetim şirketiyiz. Enerji verimli ürün ve hizmetlerimiz müşterilerimizin elektrik gücünün yanı sıra, hidrolik ve mekanik gücü daha güvenilir, verimli, emniyetli ve sürdürülebilir şekilde yönetmelerine yardımcı olmaktadır.

Ürün 1

ASTOR

Astor Enerji 40 yıla yakın bilgi birikimi ile transformatör imalat ve satışı yaparak elektromekanik imalat sanayinde sektöre yön veren, yenilikçi ve dünya çapında ülkemizi başarı ile temsil eden bir firmadır.

Ürün 1

ALCE

1968 yılında İstanbul’da kurulan ALCE 50 yılı aşkın süredir ölçü transformatörleri, izolatörler ve epoksi parçalar tasarlamakta ve üretmektedir.

600 çalışanımızla enerji sektöründe küresel enerji dağıtım şirketleri ve şalt üreticileri için dünya çapında bir tedarikçiyiz.

Genel merkezimiz ve üretim tesislerimiz İstanbul Pendik’te yer almaktadır. Toplam kapalı alan 19.000 m² olup, 12.000 m2‘si üretim için kullanılmaktadır.

Ürün 1

EKOS

EKOS | electric; elektrik üreticilerinin, şebeke operatörlerinin, endüstriyel ve ticari tüketicilerin elektrik altyapısı alanlarında üretim ve satış faaliyetlerini yürüten Türkiye merkezli lider bir teknoloji ve hizmet sağlayıcısıdır.

Ürün 1

ELTAŞ

ELTAŞ A.Ş. ürün portföyü;  420 kV üst gerilimde 250 MVA güce kadar Yüksek Gerilim Büyük Güç Transformatörlerini, Yağlı Tip Küçük ve Büyük Dağıtım Transformatörlerini, 36 kV üst gerilimde 25 MVA güce kadar Dökme Reçineli Kuru Tip Transformatörleri, Rectifier (Konvertör) Transformatörleri, Özel Transformatörleri, Reaktörleri kapsamaktadır.

Ürün 1

SEM TRAFO

Faaliyet hayatına 1980 yılında başlayan SEM Transformatör, kuruluşunun hemen akabinde trafo üretimine başlamış ve çalışmalarını bu yönde şekillendirmiştir. Süreç içerisinde pazardaki gelişmeleri takip eden SEM Transformatör, bu gelişmelere ayak uydurarak üretimine teknolojiyi entegre etmiştir.

Ürün 1

LEONARDO

Leonardo, Havacılık, Uzay, Savunma ve Güvenlik sektöründe çok alanlı yetenekler geliştirir.

Ürün 1

HAVELSAN

HAVELSAN AŞ, 1982 yılında Türk Silahlı Kuvvetlerinin yazılım mühendisliği alanındaki ihtiyaçlarının giderilmesi amacı ile kurulmuş olan bir şirkettir.

Ürün 1

ARMTEK

Faaliyet gösterdiğimiz alanda, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek.

Ürün 1

STG Mühendislik

STG Mühendislik Stratejik Teknolojiler Geliştirme ve Üretim A.Ş., zorlu koşullarda güvenilirliği yüksek ürünlerin kullanıldığı sektörler için ürünler geliştirmek, bu alanda AR-GE faaliyetleri yürütmek ve üretimde dışa bağımlılığı azaltmak amacıyla yola çıkmış bir teknoloji ve mühendislik şirketidir.

Ürün 1

SAGE TÜBİTAK

Enstitü 1972 yılında Güdümlü Araçlar Teknolojisi ve Ölçüm Merkezi (GATÖM) adı ile kurulmuş, 1983 yılında Balistik Araştırma Enstitüsü (BAE), 1988 yılında ise Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü (SAGE) adını almıştır. SAGE Ankara’da Lalahan, Beşevler ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi olmak üzere üç yerleşkede çalışmalarını sürdürmektedir.

Ürün 1

TÜBİTAK MAM

"1972 yılında kurulan TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi (MAM), çalışmalarını Kocaeli’de “TÜBİTAK Gebze Yerleşkesi”nde sürdürmektedir. Bilim ve teknoloji üreten, dünya lideri bir merkez olma hedefi ve uygulamalı araştırma yaparak sürdürülebilir, yenilikçi, bilimsel ve teknolojik çözümler üretmeyi görevi olarak benimseyen merkezin bünyesinde

Ürün 1

TOGG

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu veya kısaca Togg, Türkiye merkezli bir otomobil üretici şirkettir. Şirket, fikrî mülkiyet haklarına sahip olduğu ilk otomobilini 29 Ekim 2022 seri üretime hazır hâle geldi.

Ürün 1

GÜNEY YILIDIZI

1998’de Adıyaman’da kurulmuş olan Güney Yıldızı Petrol Üretim, Sondaj Müteahhitlik ve Ticaret A.Ş. (GYP) yüzde yüz iştirakli dikey entegre bağımsız petrol ve doğal gaz şirketidir. Grup içindeki diğer yan kuruluşlar ile birlikte GYP’nin 50 yıllı aşkın endüstri tecrübesi vardır. 

Ürün 1

TPİC

Petrol ve Doğalgaz arama, sondaj, kuyu tamamlama, saha geliştirme, üretim, petrol sahası yüzey tesisleri, taşıma, rafineri, ham petrol ve petrol ürünleri ticareti, petrol dağıtımını içeren bütün değer zincirlerinde yurtiçi ve yurtdışı faaliyetler göstermektedir.

Ürün 1

ESİTAŞ

2021 yılında ESITAṢ'nın satın alınmasının ardından, üretim kapasitemizi çoğaltmak ve yeni faaliyetlere açılmak yerine Türkiye'deki fabrikamızı yeni yerine taşıdığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Ürün 1

ASFAT

Millî Savunma Bakanlığı bünyesinde, 12 Ocak 2018 tarihinde 1325 sayılı Kanunun Ek 12. maddesi ile kurulmuştur. Sermayesinin tamamı kamuya aittir.ASFAT, eş zamanlı olarak askeri fabrikalar ve tersanelerin imkân, kabiliyet ve kapasitelerini iyileştirerek operasyonel mükemmelliği geliştirmeyi de amaçlamaktadır.

Ürün 1

ASPİLSAN

ASPİLSAN Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1981 yılında Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuştur.
ASELSAN, ROKETSAN, TUSAŞ, HAVELSAN ve İŞBİR Elektrik gibi; ASPİLSAN Enerji de Türk Silahlı Kuvvetleri’ni Güçlendirme Vakfı (TSKGV) firmasıdır ve hissesinin %98.32’si TSKGV’ye aittir.

Ürün 1

AYESAŞ

AYESAŞ, Türk Savunma Sanayisi’nin önde gelen sistem tedarikçilerinden biri olarak, Savunma ve Havacılık sektöründe, komuta-kontrol sistemleri, aviyonik sistemler, elektronik ve elektro-mekanik sistemlerin üretimi ve tedariği konularında ileri ve gelişmiş çözümler sunmaktadır.